Осадча Людмила Євгенівна
  • лікар вищої категорії
  • лікар ультразвукової діагностики
  • 26 років
  • лікар ультразвукової діагностики, відділення функціональної діагностики

Стаж роботи – за фахом 17 років, загальний медичний стаж – 26 роківу 2002 р. закінчила курси спеціалізації з ультразвукової діагностики в КМАПО ім. П. Л. Шупика, працювала лікарем УЗД поліклініки № 4 Святошинського ТМО.

З 2004 р. – лікар ультразвукової діагностики багатопрофільного стаціонару КЦБКЛ (Київської центральної басейнової клінічної лікарні).

З 2007 р. – обіймала посаду завідуючої відділенням функціональної діагностики КЦБКЛ.

З 2006 р. працювала за сумісництвом лікарем УЗД Центру спортивної травматології НУФВС України.

З 2008 р. працює лікарем УЗД відділення функціональної діагностики ДУ «ІТО АМН України».

У 2003-2009 рр. відвідувала курси тематичного удосконалення з УЗД в онкології, гінекології, ангіології. У 2005 р. підвищувала кваліфікацію на курсах з ультразвукової діагностики захворювань суглобів у ДУ Інституті ревматології РАМН, з ультразвукової діагностики у травматології та ортопедії у ДУ ЦИТО РАМН.

Навчалася на курсі спеціалізації з рентгенології у КМАПО ім. П. Л. Шупика, Київ 2013, курси ТУ (КТ та МРТ) у Києві 2014 рік, підвищення кваліфікації (КТ та МРТ) у Харкові 2014 рік

Постійно бере участь у наукових конференціях, є членом Української асоціації фахівців з ультразвукової діагностики, Українського Допплерівського клубу, Асоціації радіологів України.