Обґрунтування закупівлі - Універсальна хірургічна система електроінструментів, з акумуляторною батареєю (додаткова потреба)

Опублікований: 07.08.2023
Обґрунтування закупівлі - Універсальна хірургічна система електроінструментів, з акумуляторною батареєю (додаткова потреба)

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі – серпень 2023

Обґрунтування медико-технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015: (CPV): 33160000-9  Устаткування для операційних блоків (33162000-3 Апаратура та інструменти для операційних блоків) (код НК 024:2019 44641 Універсальна хірургічна система електроінструментів, з акумуляторною батареєю) (Силовий інструмент для ортопедії та травматології з акумуляторною батареєю в комплекті)

ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» є головною науково-дослідною установою МОЗ і НАМН України, робота якого спрямована на вирішення проблем етіології, патогенезу, профілактики, діагностики та надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню України з захворюваннями та травмами опорно-рухового апарату, в клініці якої  виконують  операції найвищого рівня складності згідно найсучасніших стандартів, які потребують використання сучасного обладнання та розхідних матеріалів. В сучасній медицині застосування спеціалізованого силового обладнання є невід’ємною частиною будь-якої  операції. Використання силового обладнання в травматології та ортопедії суттєво впливає на результат. Саме тому дуже важливо слідкувати на якістю та надійністю таких інструментів. Осцилляторні пилки медичні для кістки, канюлированные електродрилі та багатофункціональний електричний інструмент, що відповідають сучасним вимогам і сертифікації.

Існує декілька видів силового обладнання для травматології:

повнорозмірне – оснащене одним або двома триггерами для налаштування швидкості обертання;

універсальне – найчастіше використовується  при багатьох видах хірургічних втручань;

обладнання мікрозразку – використовується під час найтонших робіт з обмеженим доступом.

Дане силове електрообладнання застосовується при: ендопротезування колінного та кульшового суглоба, травмах, остеотомії, суглобової артропластики, спортивній медицині і т.ін.

Завантажити файл для детального перегляду інформації >>>
Інші матеріали