Обґрунтування закупівлі - Промислові гази (відповідно до ЄЗС ДК 021:2015: 24110000-8)

Опублікований: 19.03.2024
Обґрунтування закупівлі - Промислові гази (березень 2024)

Відкриті торги з особливостями

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі – березень 2024

Обґрунтування медико-технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за єдиним закупівельним словником: Промислові гази (відповідно до ЄЗС ДК 021:2015: 24110000-8)

Державна установа «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» з метою запровадження ефективної системи аналізу та контролю за використанням коштів державного бюджету, виділених на впровадження та реалізацію нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та беручи за основу потребу згідно протоколів лікування та медикаментозного забезпечення пацієнтів, а також враховуючи залишки на аптечному складі медикаментів та лікарських засобів, надходжень у вигляді благодійної допомоги та потреб відділень запланувала у 2024 році придбати фармацевтичну продукцію для забезпечення в основному «специфічної» категорії пацієнтів Установи, а це рани утворені в нестерильних умовах (кульові, осколкові, вторинні (камінь, скло, цегла), нетабельні (шарикові, стрілоподібні), мінно-вибухові, які потребують довготривалого лікування не тільки ортопедо-травматичних та/або травматичних патологій, а й супутніх ускладнень.

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе необхідними лікарськими засобами з метою надання якісної медичної допомоги, а також медичних та знеболювальних засобів, що можуть знадобитися у процесі виконання таких функцій.

Перед проведенням будь-якої операції пацієнту, як правило, подають кисень. Це робиться з однією метою – забезпечити організм пацієнта стабільним джерелом кисню під час наркозу та операції.

Кисень є необхідним елементом для функціонування організму. Він є основним атмосферним газом, який забезпечує життєво важливі процеси в клітинах організму.

В процесі наркозу відбуваються зміни в організмі пацієнта – знижується частота дихання, обсяг легенів зменшується, ускладнюється обмін газів. Тому подача додаткової кількості кисню перед наркозом допомагає уникнути гіпоксії – нестачі кисню в організмі.

Один із найважливіших етапів підготовки до проведення наркозу – це підготовка пацієнта до достатнього подання кисню. Кисень грає вирішальну роль в процесі наркозу, регулюючи дихальну функцію та забезпечуючи нормальну роботу органів і тканин організму.

Під час наркозу пацієнту подають анестетик, який пригнічує дихання. Це делікатний баланс, оскільки необхідно забезпечити достатнє подання кисню до органів, але при цьому не перевантажувати та не пошкоджувати легені.

Під час попередньої підготовки до наркозу важливо забезпечити достатнє насичення крові киснем. Для цього використовуються спеціальні пристрої, які забезпечують поставку чистого кисню до пацієнта. Це може бути маска, носова катетер або респіраторний апарат. Завдяки такій підготовці пацієнта перед наркозом, зменшується ймовірність ускладнень та позитивно впливається на організм під час післяопераційного періоду.

Крім того, наркоз може впливати на дихальну функцію пацієнта його подрімком щодо дихальних шляхів. Під час проведення наркозу, пацієнту зазвичай затрудняється дихати своїм фізіологічним способом. Це також становить ризик для доставки кисню до органів. Постійне подання кисню перед наркозом допомагає забезпечити достатній рівень кисню в крові та запобігти можливим проблемам під час наркозу та післяопераційного періоду.

Використання кисню перед наркозом є надзвичайно важливим етапом у проведенні будь-якої елементарної або складної операції. Це дозволяє зменшити ризик ускладнень, забезпечити нормальну роботу організму пацієнта під час хірургічного втручання, а також прискорити процес одужання після операції.

Кисень має важливу роль у забезпеченні життєдіяльності організму. Під час наркозу він є необхідним для забезпечення правильної роботи дихальної та серцево-судинної систем, а також для налагодження метаболічних процесів.

При введенні наркотичних речовин в організм без використання кисню можуть виникнути різні ускладнення, такі як аритмія, обморок, або навіть стан коми. Доставка кисню до організму позволяє уникнути цих проблем і забезпечити максимально безпечну підготовку пацієнта до операції.

Національні та міжнародні рекомендації передбачають проведення оксигенотерапії перед уведенням наркозу для забезпечення нормального рівня оксигену в організмі. Це дає можливість знизити ризик розвитку ускладнень і забезпечити успішний перебіг операції.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей надання медичної допомоги, та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Завантажити файл для детального перегляду інформації >>>Інші матеріали