Обґрунтування закупівлі - Низькотемпературний паро-формальдегідний стерилізатор

Опублікований: 07.08.2023
Обґрунтування закупівлі - Низькотемпературний паро-формальдегідний стерилізатор

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі – серпень 2023

Обґрунтування медико-технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за єдиним закупівельним словником: дк 021:2015: дк 021:2015: (cpv): 33190000-8: медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33191100-6стерилізатори) очікувана вартість (тис. грн)  - 4200,00 млн.грн

№ з/п

Код та назва відповідно до НК 024:2019

Найменування товару

Одиниця виміру

Кількість

  1.  

40583  -   Стерилізатор газовий формальдегідний

Низькотемпературний паро-формальдегідний стерилізатор

шт

1

 

 

 

 

На сьогодні в Клініці Інституту проводиться стерилізація високими температурами в сухожарових шафах різного об’єму які розміщені в операційних, перев’язочних та маніпуляційних. Але саме сухожарові шафи втричі скорочують терміни виживання металевих виробів! Передстерилізаційна підготовка: мийка, очистка від забруднення переважно проводяться в цих же приміщеннях, що грубо порушує законодавчу базу умов стерилізації. Для автоклавування транспортування чисельного матеріалу проводиться взагалі в сусідньому корпусі. Наявні лише 4 автоклави з корисним об’ємом лише до 100 літрів кожний, що морально та технологічно застаріло, а незначна пропускна здатність майже в чотири рази зменшує темп та об’єм стерилізації, в подальшому стерильні бікси транспортуються в різні погодних умовах через подвір’я до клінічного корпусу, що також має вплив на стан стерильного матеріалу.

На сьогоднішній день в Клініці Інституту збільшилася на 69% кількість операцій з 5676 (2012 рік) до 9626 в 2022 році.

За цей період збільшилося до 1500 операцій з приводу ендопротезувань великих суглобів, що вважаються в світі самими тяжкими та складними операціями для проведення яких застосовуються численні металеві інструменти, пристрої та допоміжні матеріали сумарна вага на одне оперативне втручання інколи досягає 50 кг. Подібне забезпечення складають і операції з металоостеосинтезу перелому кісток, що складають 2/3 всіх операцій. Інструментарій та обладнання вимагають відповідного індивідуального автоклавування. В геометричні прогресії до 3000 тисяч на рік зросла кількість ендоскопічних операцій, дороговартісне, тендітне та крихке обладнання та інструментарій для виконання цих операцій має свою специфіку та умови стерилізації і пріоритетом є стерилізація навпаки низькими температурами! Чисельні розхідні матеріали, особливо з пластику та гуми взагалі потребують специфічної стерилізації.

Тому закупівля додаткового обладнання, на яке не вистачило фінансування, при проведенні капітального ремонту, повинно бути придбано, з урахуванням сучасного стану, потреб і перспективи роботи в першу чергу операційного блоку та приміщень де використовуються стерильні інструменти, обладнання, витратні матеріали при цьому базуватися на сучасних медичних, санітарно-гігієнічних, будівельних, протипожежних та енергозберігаючих вимогах та нормативах.

Завантажити файл для детального перегляду інформації >>>Інші матеріали