Обґрунтування закупівлі - 90510000-5. Утилізація сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивезення твердих побутових відходів)

Опублікований: 30.01.2024
Обґрунтування закупівлі - 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі – січень 2024

Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі:

Утилізація сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивезення твердих побутових відходів) ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

Номер плану: UA-P-2024-01-30-006694-c  Оголошено тендер 6a8176f12fd24d5f9c02548b93b4fff7

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 465 225 UAH

Державна установа «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» з метою запровадження ефективної системи аналізу та контролю за використанням коштів державного бюджету, виділених на впровадження та реалізацію нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та беручи за основу потребу,  враховуючи досвід попередніх років для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе вивезенням ТПВ.

Основні завдання надання високоспеціалізованої медичної допомоги:

  •    Наші фахівці займаються діагностикою та глибоким вивченням проблем травматології та ортопедії. В інституті працюють спеціалісти високого рівня, які мають міжнародні сертифікати та гранти. Багато з них проходили стажування в клініках Європи, Ізраїлю, США.
  •    Ми використовуємо високоякісне сучасне обладнання, сучасні методи лікування.
  •    Наші лікарі розвиваються, пишуть наукові роботи, захищають кандидатські та докторські дисертації за певними видами діагностики та лікування.
  •    Ми зустрічаємо пацієнта з проблемою, діагностуємо, консультуємо, беремо аналізи, оперуємо та відправляємо на реабілітацію. Прощаємося з пацієнтом вже після проведення повного циклу послуг до наступного планового контролю.
  •    Фахівці інституту лікують найскладніші випадки, за які не беруться в інших лікувальних закладах.
  •    Інститут активно лікує пацієнтів з важкими вогнепальними травмами.
  •    Фахівці інституту є активними учасниками міжнародних товариств ортопедів-травматологів (SICOT//FESCH та ін).
  •    До нас звертаються іноземні громадяни з країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання послуг з вмвезення ТПВ у попередньому році та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей надання медичної допомоги, та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

 Завантажити файл для детального перегляду інформації >>>Інші матеріали