Обґрунтування закупівлі - 33690000-3 Лікарські засоби різні, уточнюючий код 33697110-6 Цементи для реконструкції кісток

Опублікований: 03.05.2024
Обґрунтування закупівлі - 33697110-6 Цементи для реконструкції кісток

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі – червень 2023

Обґрунтування медико-технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

НАЗВА ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ КОДУ ЗА ЄДИНИМ ЗАКУПІВЕЛЬНИМ СЛОВНИКОМ: ДК 021:2015: (CPV): 33690000-3 Лікарські засоби різні, уточнюючий код 33697110-6 Цементи для реконструкції кісток

ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» є головною науково-дослідною установою МОЗ і НАМН України, робота якого спрямована на вирішення проблем етіології, патогенезу, профілактики, діагностики та надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню України з захворюваннями та травмами опорно-рухового апарату, в клініці якої  виконують  операції найвищого рівня складності згідно найсучасніших стандартів, які потребують використання сучасного обладнання та розхідних матеріалів.

Тому з перших годин  війни,  яку розпочала Російська федерація по всій Україні, в  Клініці нашої Установи  почали  надавати ортопедо-травматологічну допомогу хворим із вогнепальними пораненнями, травмами, хворобами цивільному населенню та військовим різних мілітарних формувань.

На сьогоднішній день кількість оперативних втручань, під час яких застосовується цемент з антибіотиком та різні види заміщення дефектів кісток  невпинно росте. За 2023 рік ми отримали зростання оперативної активності на 50% і виконали більше 12 000 оперативних втручань. Вже проведено більше  4300 оперативних втручань пораненим та постраждали, більше 700 з них з використання різних видів цементу з антибіотіком та  заміщення дефектів кісток  раненим та постраждалим. Більшість з них це складні випадки після мінно-вибухових та вогнепальних поранень яким  Інститут, як провідна установа, надає допомогу у ряді найскладніших травм.

Нажаль майже 80% поранень-це кістки та суглоби. І всі вони мають первинне інфікування при отриманні поранення. Враховуючи, що ми надаємо високоспеціалізовану ортопедо-травматологічну допомогу, більшість постраждалих після виконання первинних хірургічних обробок за місцем отримання травми, особливо після мінно-вибухових  та вогнепальних поранень   поступають до нас на лікування вже з апаратом ВАК і їм потрібні проведення оперативних втручань з цементом та антибіотиком для продовження лікування.

Постійні зміни в медичному законодавстві та перехід на новий механізм фінансування від НСЗУ змушують адаптуватися до нових умов. Створення резерву цементу з антибіотиком та різних видів матеріалів для заміщення дефектів кісток на 3-4 місяці 2025 року, дозволить уникнути перебоїв у наданні медичних послуг у перехідний період.

Завантажити файл для детального перегляду інформації >>>
Інші матеріали