Обґрунтування закупівлі - 33600000-6 Фармацевтична продукція (листопад 2023) Процедура закупівлі – Відкриті торги з особливостями.

Опублікований: 02.11.2023
Обґрунтування закупівлі - 33600000-6 Фармацевтична продукція (листопад 2023)

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі – листопад 2023

Обґрунтування медико-технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за єдиним закупівельним словником: Фармацевтична продукція код за ДК 021:2015:   33600000-6 Фармацевтична продукція.  Процедура закупівлі – Відкриті торги з особливостями.

 На виконання Закону України від 06.10.2023 № 3415-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» щодо фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони та вирішення першочергових питань» (далі – Закон 3415) передбачено збільшення видатків загального фонду державного бюджету за бюджетною програмою 6561160 «Впровадження та реалізація нового механізму фінансового забезпечення надання спеціалізованої медичної допомоги у окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук України» у обсязі 53,5 млн. грн.

Відповідно до пояснювальної записки до Закону 3415 зазначені кошти передбачені для придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» (далі – Інститут) з метою забезпечення лікувального процесу, зокрема, пацієнтам з важкими поліструктурними травмами кінцівок, що потребують складних високотехнологічних оперативних втручань.

Державна установа «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» з метою запровадження ефективної системи аналізу та контролю за використанням коштів державного бюджету, виділених на впровадження та реалізацію нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та беручи за основу потребу згідно протоколів лікування та медикаментозного забезпечення пацієнтів, а також враховуючи залишки на аптечному складі медикаментів та лікарських засобів, надходжень у вигляді благодійної допомоги та потреб відділень запланувала у 2023 році придбати фармацевтичну продукцію для забезпечення в основному «специфічної» категорії пацієнтів Установи, а це рани утворені в нестерильних умовах (кульові, осколкові, вторинні (камінь, скло, цегла), нетабельні (шарикові, стрілоподібні), мінно-вибухові, які потребують довготривалого лікування не тільки ортопедо-травматичних та/або травматичних патологій, а й супутніх ускладнень.

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе необхідними лікарськими засобами з метою надання якісної медичної допомоги, а також медичних та знеболювальних засобів, що можуть знадобитися у процесі виконання таких функцій.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання медикаментів у попередньому році, залишками на аптечному складі, спонсорської допомоги та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей надання медичної допомоги, та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Завантажити файл для детального перегляду інформації >>>Інші матеріали