Обґрунтування закупівлі. Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція (березень 2024)

Опублікований: 04.03.2024
Обґрунтування закупівлі - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (березень 2024)

Запит (ціни) пропозицій

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі – березень 2024

Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція

Державна установа «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» з метою запровадження ефективної системи аналізу та контролю за використанням коштів державного бюджету, виділених на впровадження та реалізацію нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та беручи за основу потребу згідно протоколів лікування та медикаментозного забезпечення пацієнтів, а також враховуючи залишки на аптечному складі медикаментів та лікарських засобів, надходжень у вигляді благодійної допомоги та потреб відділень запланувала у 2023 році придбати фармацевтичну продукцію для забезпечення в основному «специфічної» категорії пацієнтів Установи, а це рани утворені в нестерильних умовах (кульові, осколкові, вторинні (камінь, скло, цегла), нетабельні (шарикові, стрілоподібні), мінно-вибухові, які потребують довготривалого лікування не тільки ортопедо-травматичних та/або травматичних патологій, а й супутніх ускладнень.

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити себе необхідними лікарськими засобами з метою надання якісної медичної допомоги, а також медичних та знеболювальних засобів, що можуть знадобитися у процесі виконання таких функцій.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного використання медикаментів у попередньому році, залишками на аптечному складі, спонсорської допомоги та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей надання медичної допомоги, та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

ОБҐРУНТУВАННЯ ОЧІКУВАНОЇ ЦІНИ ЗАКУПІВЛІ/БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

Очікувана вартість визначається на основі чинного законодавства України: Ціни на запропоновані лікарські засоби не мають перевищувати рівень зареєстрованих оптово-відпускних цін з урахуванням граничних постачальницько-збутових та торговельних (роздрібних) надбавок, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби» зі змінами та з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року № 426 «Про референтне ціноутворення на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти». При обрахунку очікуваної вартості було застосовано формулу (ціна МОЗ (або референтна ціна) + 10% товарно-збутницька надбавка +7% ПДВ). Перелік лікарських засобів та відповідно оголошення про закупівлю подаються відповідно до терміновості забезпечення установи медикаментами

 Завантажити файл для детального перегляду інформації >>>Інші матеріали