• Русский (ru)
  • Українська (ua)

діагностика
(044)288-01-32
(044)486-36-36
реєстратура
(044)486-18-65

VI НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС РЕВМАТОЛОГІВ УКРАЇНИ

ito2Пройшло чотири роки від минулого Конгресу (2009 р.) і ми знову раді зустрічі з Вами на VI Конгресі ревматологів України. Від усієї душі вітаємо всіх, хто знайшов можливість прийняти участь в його роботі. За цей час в ревматології відбулися значні зміни. З’явилися нові інноваційні методи діагностики та лікування ревматичних захворювань, удосконалюється структура надання медичної допомоги населенню.

Враховуючи сучасні тенденції, наукова програма Конгресу буде охоплювати не тільки клінічні аспекти практично всього спектру ревматичних хвороб, досягнення в їх діагностиці і лікуванні, але й особливості надання медичної допомоги в сучасних умовах. Велика увага буде приділена стану та перспективам післядипломної освіти в області ревматології.

Для досягнення поставлених завдань планується проведення пленарних лекцій та засідань, наукових симпозиумів, круглих столів, майстер-класів, а також презентації фармакологічних компаній. Буде проведена Генеральна асамблея ревматологів України.

Ми вітаємо наших друзів і колег з братніх республік, провідних зарубіжних ревматологів, які прийняли пропозицію взяти участь у работі Конгресу.
Сподіваємося, що учасники Конгресу активно проведуть ці насичені дні в атмосфері ділової співпраці та дружнього спілкування.
Бажаю всім учасникам Конгресу плідної работи та нових творчих досягнень.

Президент АРУ, академік НАМНУ
В.М.Коваленко

 

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ  VІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНГРЕСУ РЕВМАТОЛОГІВ УКРАЇНИ

Співголови Конгресу:
Міністр охорони здоров’я України Р.В.Богатирьова
Президент Національної академії медичних наук України А.М.Сердюк

Президія науково-організаційного комітету:
В.М.Коваленко (голова), Г.В.Дзяк, Г.В.Гайко, М.О.Корж, Н.М.Шуба, Ю.Г. Антипкін

Члени оргкомітету:
О.П.Борткевич, О.П.Волосовець, С.Г.Герасименко, М.Г.Ілляш, М.О.Корж, Г.І.Лисенко, В.Г.Майданник, Л.І.Омельченко, В.В.Поворознюк, М.В.Полулях, О.В.Синяченко, А.С.Свінціцький,
Н.М.Шуба, О.Б.Яременко

Відповідальний секретар:
Г.О.Проценко

Секретаріат:
Г.С.Воронков, Л.Л.Вавілова, О.М. Звєрев