• Русский (ru)
  • Українська (ua)

діагностика
(044)288-01-32
(044)486-36-36
реєстратура
(044)486-18-65

Клініка №5: Відділення хірургії хребта зі спінальним (нейрохірургічним) центром

logo2011

Адреса:
вул. Бульварно-Кудрявська, 27
м. Київ 01601
7-ий поверх, V клініка;

Контактний телефон:
+38(095)760-66-53
+38(044)486-23-99
+38(044)486-33-39

Інше:
http://www.spineclinic.com.ua
Графік роботи:
Понеділок – П'ятниця
з 9:00-17:30

Консультаційні дні:
Середа

Операційні дні:
Вівторок, четвер

Завідуючий:
професор, Сташкевич Анатолій Трохимович

ito22

У клініці хірургії хребта ДУ “ІТО НАМН України” розробляються і вдосконалюються методи консервативного і хірургічного лікування захворювань і травматичних ушкоджень хребта, а також вроджених деформацій грудної клітини (воронкоподібної, килевидної, комбінованої).

Широко виконуються декомпресивно-стабілізуючі оперативні втручання з використанням сучасних імплантів компаній Stryker (XIA-2, XIA anterior), Medtronic (CDH Legacy,  BASIS™ , система передньої фіксації Atlantis).

Розроблені методи консервативного лікування остеохондрозу хребта з використанням мануальної, магнітної терапії, методики хірургічного лікування воронкоподібної та  килевидної деформації грудної клітини.

Структура організації:

  • керівник відділу;
  • наукові співробітники;
  • лікарі;
  • старша медсестра;
  • середній і молодший медперсонал.

Послуги клініки:

До основних напрямків роботи клініки відносяться розробка та удосконалення методів консервативного та хірургічного лікування захворювань і травматичних ушкоджень хребта, а також вроджених деформацій грудної клітини (воронкоподібної, килевидно, комбінованої).

Співробітниками клініки розроблені:

  • сучасні методи консервативного лікування сколіозу в умовах шкіл-інтернатів;
  • методи консервативного лікування остеохондрозу хребта з використанням мануальної, магнітної терапії, папаінізації міжхребцевих дисків шляхом електрофорезу;
  • методики хірургічного лікування воронкоподібної  та килевидної  деформації грудної клітки.

При важких формах сколіозу широко використовуються коригуючі операції з використанням металевих конструкцій.

При сподилолістезі, остеохондрозі, неускладненій травмі хребта широко використовуються корпородези з переднього доступу і стабілізація кістковими трансплантатами і різноманітними металевими конструкціями (міжтіловий спонділодез і транспедикулярна  фіксація).

При ускладнених пошкодженнях всіх відділів хребта розроблені і широко використовуються передні, передньо-бічні, тотальні декомпресії спинного мозку з подальшим міжтіловим і заднім спондилодезом.

Володіючи усім арсеналом таких операцій, диференційно проходить вибір раціонального методу хірургічного лікування, що підвищує ефективність лікування хворих. Декомпресівно-стабілізуючі операції можуть бути самостійними або ж етапом складного хірургічного лікування.

У клініці роблять одно-, двох-або багатоетапні видалення пухлин різних відділів з ​​використанням кістково-пластичних і стабілізуючих операцій.

На підставі великої кількості клінічних спостережень розроблена класифікація гематогенного остеомієліту хребта і системи комплексного лікування гнійних затьоків, свищових форм, компресійного спинального синдрому.

Удосконалено методику підбору антибактеріальної терапії, застосовуються сучасні, в т.ч. малоінвазивні, хірургічні методики.

У клініці хворим з дегенеративно-дистрофічними захворюваннями та травмами хребта з явищами нестабільності в хребетно-руховому сегменті виконуються декомпресивно-стабілізуючі оперативні втручання з використанням сучасних імплантів компаній Stryker (XIA-2, XIA anterior), Medtronic (CDH Legacy,  BASIS™, система передньої фіксації Atlantis).