Клініка №7: Відділення патології стопи та складного протезування

Адреса:
м.Київ 01054
вул. Воровського 27
3 поверх клінічного корпусу (праве крило)

Контактний телефон:
+38 (044) 486-26-89
+38 (044) 486-24-87

Інше:
www.footclinic.com.ua

7klinika@gmail.com
Графік роботи:
Понеділок - Четвер
з 9:00-17:00

Консультаційні дні:
Четвер
з 9:00-16:00

Операційні дні:
Понеділок, Середа


LyabakhAP

Завідувач клінікою:

Автор більше 100 наукових робіт, у тому числі 2 монографій та 11 авторських свідоцтв на винаходи, основні наукові праці присвячені хірургічному лікуванню та реабілітації хворих з травматичними дефектами кінцівок, ішемічною контрактурою стопи, профілактиці та зменшенням кількості ампутацій у пацієнтів з глибокими трофічними розладами на грунті облітеруючих ангіопатій, впроваджувач принципово нового підходу до проектування та виконання корегуючих остеотомій та резекцій стопи, оснований на стандартизованій схемі клініко-рентгенологічного обстеження та оригінальній методиці інтраопераційної розмітки, доктор медичних наук, професор
 

Лябах Андрій Петрович

 

Відділення патології стопи та складного протезування ДУ «ІТО НАМН України», надає весь спектр оперативних втручань хворим з ортопедичними захворюваннями та деформаціями стопи, а також наслідками травм опорно-рухового апарату нижньої кінцівки за найновітнішими методиками. В клініці щороку виконується понад 1000 оперативних втручань з приводу травм, хибних суглобів, пошкоджень сухожиль і зв`язок, ортопедичних захворювань, деформацій стопи, а також ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.

 

Пріоритетними напрямками в роботі клініки є складні реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних деформаціях стопи, важких травмах гомілково-стопного суглоба, та ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет. Фахівці клініки надають консультативну допомогу з притань медичної реабілітації хворих з патологією нижньої кінцівки.

 

На базі клініки працює ортопедо-онкологічний підрозділ, що займається проблематикою, та оперативним лікуванням онкологічних захворювань апарата руху та опори.

 
 

Види хірургічних втручань:

 

 • Реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних (вроджених та набутих) деформаціях стопи.

   

 • Реконструктивні оперативні втручання при наслідках травм гомілково-стопного суглоба.

   

 • Оперативне лікування переломів кісток стопи та гомілково-стопного суглоба.

   

 • Оперативне лікування при травматичних ушкодженнях м`ягкотканинних структур стопи та гомілково-стопного суглоба.

   

 • Найновітніші методики оперативного лікування Hallux valgus, та молоткоподібних пальців стопи.

   

 • Хірургічне лікування діабетичної стопи.

   

 • Оперативне лікування переломів та хибних суглобів кісток нижньої кінцівки за допомогою сучасних методик остеосинтезу (внутрішньокісткового, накісткового, з використанням апаратів зовнішньої фіксації і кісткової пластики).

   

 

 Якщо у вас виникли питання, є пропозиції чи побажання – пишіть і дзвоніть нам.

Ми завжди відкриті до діалогу.

 


Поставити запитання?